január 01, 2023

Köszöntő

Üdv mindenkinek! Zsolesz vagyok, vagyis másképpen Zsolti a nevem. :-) Sokan ismerhetnek vagy legalábbis olvashattak már rólam az internet rejtekében, jelenleg az E-oldalról kényszerülök átköltözni és ide horgonyoztam le. Mindent átemelek ide és remélhetően rövidesen folytatom pályafutásomat. ^.^ Elsősorban leginkább könyvkritikáimat, néhány filmértékelésemet, esetleg néhány egyéb élményemet szeretném megosztani. :-) ^.^

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Rólad-Neked: Semmi pánik! 2. ~ Ne nézz vissza!

Hosszú évek elteltével folytattam tovább Király Anikótól a " Semmi pánik! " sorozatának olvasását a 2. résszel, sajnos méltatlan m...